UPIĘKSZA

Pronto® aerozol
do mebli

Chroni powierzchnie i nadaje im połysk.

Chroni powierzchnie i nadaje im połysk.

Nadaj delikatne piękno i ochronę powierzchniom twardym.

Nic nie imponuje bardziej niż dom, który lśni. Pronto® poprawia wygląd większości twardych powierzchni, usuwając z nich kurz, odciski oraz zapewniając ochronną, błyszczącą powłokę bez zostawiania wosku. Szybko i łatwo nadaje blask na powierzchniach twardych, m.in. drewnie, skórze, granicie, stali nierdzewnej, panelach i kwarcu*. Nadaj piękny połysk i odświeżający zapach, który oświetli Twój dom i powita wszystkich gości.

*Stosować tylko na wykończonych, zabezpieczonych powierzchniach.

 • próbka podłogi nielaminowanej

  PODŁOGI NIELAMINOWANE

 • próbka skóry

  SKÓRA

 • próbka plastiku

  PLASTIK

 • próbka drewna (zabezpieczonego)

  DREWNO (ZABEZPIECZONE)

Instrukcje

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Trzymając aerozol pionowo, spryskać powierzchnię z odległości ok. 20 cm lub bezpośrednio na ściereczkę. Dla najlepszego efektu zetrzeć natychmiast czystą, miękką ściereczką. Nie używać na niezabezpieczonym drewnie, podłogach, wannach. Przed pierwszym zastosowaniem sprawdzić działanie w mało widocznym miejscu.

Zasady bezpieczeństwa

Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą. 12% masowych zawartości jest łatwopalne.