CZYŚCI I CHRONI

Pronto®
Multi surface
w rozpylaczu

Delikatny dla powierzchni, bezlitosny dla brudu.

Delikatny dla powierzchni,
bezlitosny dla brudu.

Delikatne czyszczenie na co dzień dla większości twardych powierzchni*

Uniwersalny środek czyszczący Pronto® delikatnie czyści większość twardych powierzchni, usuwając kurz i zabrudzenia bez pozostawiania smug, osadu i uszkodzeń. Uwydatni naturalne piękno powierzchni i zostawi przyjemny i świeży cytrusowy zapach. Bez problemu możesz użyć go na wielu powierzchniach, m.in drewnie, granicie, stali nierdzewnej, a nawet elektronice*, dzięki bezpiecznej formule. Usuwa trzy razy więcej brudu niż sucha ścierka, dzięki czemu świetnie radzi sobie z brudnymi powierzchniami i przywraca piękno domu.

*Stosować tylko na wykończonych, zabezpieczonych powierzchniach.

 • próbka elektroniki

  ELEKTRONIKA

 • próbka szkła

  SZKŁA I LUSTRA

 • próbka granitu (zabezpieczonego)

  GRANIT (ZABEZPIECZONY)

 • próbka podłogi nielaminowanej

  PODŁOGI NIELAMINOWANE

 • próbka marmuru (zabezpieczonego)

  MARMUR (ZABEZPIECZONY)

 • próbka plastiku

  PLASTIK

 • próbka stali nierdzewnej

  STAL NIERDZEWNA

 • próbka drewna (zabezpieczonego)

  DREWNO (ZABEZPIECZONE)

Instrukcje

Sposób użycia: Ustawić końcówkę rozpylacza w położeniu „ON”. Spryskać i wytrzeć miękką szmatką lub papierem. Przed zastosowaniem na urządzeniach elektronicznych wyłączyć je i rozpylić produkt bezpośrednio na szmatce. Przed zastosowaniem produktu na innej powierzchni sprawdzić działanie w mniej widocznym miejscu. Nie stosować do skór, na niezabezpieczonych powierzchniach drewnianych, niepolerowanym marmurze i granicie. Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi.

Zasady bezpieczeństwa

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą.