CZYŚCI I CHRONI

Pronto® aerozol
przeciw kurzowi

Delikatny dla powierzchni, bezlitosny dla brudu.

Delikatny dla powierzchni,
bezlitosny dla brudu.

Mocny, wszechstronny i gotowy, by wyczyścić wszystko.

Czasami wystarczy szybkie czyszczenie, by przywrócić piękno domu. Nie ma na to łatwiejszego sposobu od uniwersalnego środku czyszczącego Pronto®. Jest bezwzględny dla brudu i usuwa trzy razy więcej kurzu niż sucha szmatka. Radzi sobie z odciskami, smugami i plamami na większości twardych powierzchni*. Jego formuła jest delikatna i bezpieczna dla wszystkich powierzchni i ukazuje ich piękno, nie niszcząc ich. Idealne do codziennego czyszczenia blatów kuchennych, lodówek ze stali nierdzewnej, stolików do kawy i nie tylko.

Wybierz spośród szerokiej oferty zapachów, które dadzą Ci nastrój i poczucie, którego szukasz.

*Stosować tylko na wykończonych, zabezpieczonych powierzchniach.

 • próbka elektroniki

  ELEKTRONIKA

 • próbka szkła

  SZKŁA I LUSTRA

 • próbka granitu (zabezpieczonego)

  GRANIT (ZABEZPIECZONY)

 • próbka podłogi nielaminowanej

  PODŁOGI NIELAMINOWANE

 • próbka marmuru (zabezpieczonego)

  MARMUR (ZABEZPIECZONY)

 • próbka plastiku

  PLASTIK

 • próbka stali nierdzewnej

  STAL NIERDZEWNA

 • próbka drewna (zabezpieczonego)

  DREWNO (ZABEZPIECZONE)

Instrukcje

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Trzymając aerozol pionowo, spryskać powierzchnię z odległości ok. 20 cm lub bezpośrednio na ściereczkę. Dla najlepszego efektu wypolerować czystą, miękką ściereczką. Nie używać na niezabezpieczonym drewnie, podłogach, wannach. Przed pierwszym użyciem przetestować w mało widocznym miejscu.

Zasady bezpieczeństwa

Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą. 10% masowych zawartości jest łatwopalne.