ODNAWIA

Pronto® Emulsja do
mebli z woskiem
pszczelim
​​​​​​​

Nadaj blask ulubionym powierzchniom.

Nadaj blask ulubionym powierzchniom.

Nadaj naturalny połysk ulubionym meblom.

Pronto® Emulsja do mebli pomaga odnowić powierzchnie i przywraca połysk w Twoim domu*. Kremowa formuła niewymagająca spłukiwania czyści, nabłyszcza i chroni, a jednocześnie zostawia odświeżający, czysty zapach i przywraca naturalny połysk Twoim ulubionym meblom. Pronto® Emulsja do mebli to kremowa formuła, która konserwuje meble, by wyglądały jak nowe, i chroni je, pozostawiając długotrwały połysk i piękny zapach.

*Stosować tylko na wykończonych, zabezpieczonych powierzchniach.

  • próbka podłogi nielaminowanej

    PODŁOGI NIELAMINOWANE

  • próbka skóry

    SKÓRA

  • próbka drewna (zabezpieczonego)

    DREWNO (ZABEZPIECZONE)

Instrukcje

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Nałożyć równomiernie na czyszczoną powierzchnię używając miękkiej ściereczki. Polerować do uzyskania połysku. Nie używać na podłogach ze względu na możliwość poślizgu. Przed pierwszym zastosowaniem sprawdzić działanie w mało widocznym miejscu.

Zasady bezpieczeństwa

Uwaga
Zawiera: estry z glicerolem fumaranowych kwasów żywicznych i kalafoniowych. Może powodować reakcję alergiczną skóry. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Stosować rękawice ochronne. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą.