Informacje o produktach Dostępne warianty Tytuł

ODNAWIA

Pronto® z
bursztynem i
olejkiem
arganowym.

Nadaj blask ulubionym powierzchniom.

Nadaj blask ulubionym powierzchniom.

Informacje o produktach Dostępne warianty Tytuł

Nadaj naturalny połysk ulubionym meblom.

Pronto® aerozol z bursztynem i olejkiem arganowym. Odmładza powierzchnie i nadaje blask Twojemu domowi*. Kremowa formuła niewymagająca spłukiwania czyści, nabłyszcza i chroni, a jednocześnie zostawia odświeżający, czysty zapach i przywraca naturalny połysk Twoim ulubionym meblom. Pronto® aerozol z bursztynem i olejkiem arganowym. To kremowa formuła konserwująca, by Twoje meble wyglądały jak nowe oraz zyskały ochronę, trwały połysk i piękny zapach.

*Stosować tylko na wykończonych, zabezpieczonych powierzchniach.

 • próbka podłogi laminowanej

  PODŁOGI LAMINOWANE

 • próbka powierzchni murowanej (zabezpieczonej)

  POWIERZCHNIE MUROWANE (ZABEZPIECZONE)

 • próbka podłogi z kamienia naturalnego (zabezpieczonej)

  PODŁOGI Z KAMIENIA NATURALNEGO (ZABEZPIECZONE)

 • próbka podłogi niewoskowanej

  PODŁOGI NIEWOSKOWANE

 • próbka lastryko (zabezpieczonego)

  LASTRYKO (ZABEZPIECZONE)

 • próbka podłogi drewnianej (zabezpieczonej)

  PODŁOGI DREWNIANE (ZABEZPIECZONE)

Instrukcje

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Nie przekręcać nakrętki. Trzymając aerozol pionowo, spryskać powierzchnię z odległości ok. 20 cm lub bezpośrednio na ściereczkę. Dla najlepszego efektu wypolerować czystą, miękką ściereczką. Nie używać na niezabezpieczonym drewnie, podłogach, w łazienkach. Przed pierwszym użyciem przetestować w mało widocznym miejscu.

Zasady bezpieczeństwa

Aerozol łatwopalny. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu.
Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą.